„Tim za budućnost“ Lina Červara upotpunjen je dolaskom pivotmena Mijajla Marsenića(21). Povremeni srpski reprezentativac potpisao je trogodišnji ugovor sa skopskim Metalurgom, šampionom Makedonije.
Marsenić (204 cm, 107 kg) je tokom karijere nastupao za rodno Berane i Partizan. Njegovim dovođenjem Metalurg je „pokrio“ sve pozicije u timu, i kompletirao mladu šestorku za budućnost ovog kluba (Manaskov, Borozan, Cindrić, Lipovina, Đukić i Marsenić). Koliko će za njih biti prostora u predstojećoj sezoni, ostaje da vidimo. Marsenić se nada minutaži:
– Presrećan sam zbog dolaska u Metalurg, sigurno najbolji klub na Balkanu. Srećan sam i zbog predstojećeg rada sa Linom Červarom, pod čijim rukovodstvom očekujem napredak u svojoj igri. Nastupi u Ligi šampiona i Regionalnoj ligi će za mene biti veliki izazov. Nadam se da ću izboriti mesto u timu i ispuniti očekivanja kluba. Igranje za Metalurg je veliki napredak u mojoj karijeri – rekao je na predstavljanju mladi gorostats.
A SADA I ZVANIČNO: Marsenić predstavljen na „Autokomandi“
293
Prethodni članak
3 komentari
kako dobro zvuci „sigurno najbolji tim na Balkanu “ ccccc so vakov tim sto ke se pravii gazime se po red od PSZ, Kil pa site ostanati sto ke ni se isprecat do TOP4 pa so Gospod napred do broj 1 vo Evropa
Metalurgov sistem rada kopija nekadašnje Metaloplastike. Pokupiš sve što obećava iz ex YU, ozbiljno uigraš i nema zime.
MLADIĆU JESI LI ZABORAVIO ?
ZEČEVI MNOGO TRČE JOŠ PO RUKOMETNOJ ŠUMI !
SAČEKAJ SA RAŽNJEM !