
PRESS konferencija nakon meča između Partizana i GOG-a (28:24):
Gudmundur Gudmundson, trener GOG-a:
– Čestitam Partizanu. Nismo igrali dobro. Razočarani smo porazom od četiri razlike. Biće teško u revanšu, čeka nas interesantna utakmica.
Fredrik Peterson:
– Katastrofalno veče za nas. Igrali smo jako loše. Srećni smo što smo izgubili samo sa četiri razlike i verujem da možemo mnogo bolje odigrati u revanšu.
Saša Bošković, trener Partizana:
– Priželjkivali smo pobedu i nadali joj se. Možda smo mogli i više, ali smo u utakmicu ušli u grču, sa previše respekta. Prezadovoljan sam. Svi smo zadovoljni. Trčali smo dobro sa njima, znali smo šta igraju. Hvala Grobarima.
Stojan Radanović, pivotmen:
– Možda smo mogli i više. Odigrali smo odlično, čestitke saigračima. Nadam se da nećemo biti lak zalogaj na "Banjici".
U holu "Banjice", golman crno-belih, Vladimir Abadžić. Čemu grimasa na licu, posle tvoje dobre partije (15 odbrana) i lepog rezultata?
– Mislim da sam mogao lično više da pružim u drugom poluvremenu, ali hvala saigračima, što su dobro odigrali i na, što smo ostvarli pobedu.
Danci verovatno neće biti ovako pretpotentni u revanšu?
– Nonšalantno su ušli u susret. Mnogo će nas sada ozbiljnije shvatiti i moramo da očekujemo njihovu bolju igru u revanšu. Bilo bi veliko iznenađenje da prođemo u naredno kolo. Posle ovakve partije imamo šanse, ali opet, mislim da su minimalne.