342
Selektor Saudijske Arabije, Nenad Kljajić, nije krio razočaranje porazom od Slovenije, iako se njegova reprezentacija prikazala u lepom svetlu u prvih 40 minuta. Po njegovim rečima, tada su na scenu stupili dvostruki sudijski aršini, koji su olakšali posao Slovencima na putu do pobede. Ono što će svakako biti interesantnije rukometnoj publici sa ovih prostora, jeste svakako njegov komentar izostanka rukometnog Mocarta, Ivana Balića sa Svetskog prvenstva u Španiji.
– Da sam selektor Hrvatske, stavio bih 100.000 Eura odmah da bi sa Balićem i svim ostalim precrtanim igračima osvojio medalju – završio je Kljajić izjavu, koju možete pogledati u videu.
http://www.youtube.com/my_videos_edit?ns=1&show_mt=1&video_id=pVG6xk8n3bE
3 komentari
Pazi mu komentar? Stavio bi pare! Evidentno je da je „kockar“! Pozabavi se momak tvojom selekcijom i postuj vise selektora „lijepe vase“.
ovo kaj je shpanac skomentiral more jedino neki gopčev pulen odvaliti i ostati živ
imenjace2….kako rece ovaj Kljajic „Balic i svi precrtani“ bi napumpali samo selekciju Kljajica, koji je uzgred pokazao rukometno znanje dok je bio selektor Hrvatske, ili izbornik. Kaze li se izbornik :) :)