POWER RANKING PRED START OI: Francuska prvi favorit! Hrvatska može do polufinala - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan POWER RANKING PRED START OI: Francuska prvi favorit! Hrvatska može do polufinala

POWER RANKING PRED START OI: Francuska prvi favorit! Hrvatska može do polufinala

zika.bogdanovic
0 komentar

Sve je spremno za Olimpijske igre u Parizu, a prve na teren izlaze rukometašice dan pre otvaranja najvećeg sportskog događaja na planeti. Već u četvrtak kreće ženski rukometni turnir, dok će rukometaši prvi put na teren u subotu.

Handball-Planet.com predstavio je POWER RANKING timova pred start turnira. Po njima najveći favoriti za zlatne medalje u obe konkurencije su reprezentacije Francuske. Na pobedničkom postolju kod muškaraca bi trebalo da budu i Šveđani, odnosno, Danci.

Kod žena, to su Norvežanke i Dankinje.

Reprezentacija Hrvatske mogla bi da bude najveće pozitivno iznenađenje turnira, s obzirom da je u projekciji viđena u polufinalu. Kod žena bi to mogla biti Holandija.

Reprezentacije Slovenije, prema ovoj prognozi, neće doći do četvrtfinala.

 

Možda vam se dopadne

Ostavi komentar


Korisni linkovi

Izbor urednika

Najnovije

Copyright © 2023 Balkan Handball

 

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.